Staň sa Lordom

1x hodnotené zákazníkmi
1 5
nedostupné
24,50 24,50 € 40,85 € Ušetríte 40% z ceny

Staň sa Lordom

Staň sa Lordom! Tento set dokumentov Vám umožňuje získať šľachtický titul.
Titul Laird znamená škótsky statkár a je to ekvivalent pre titul Lord (pre pánov) a Lady (pre dámy). Tento darček z Vás
robí vlastníka škótskej pôdy, a preto máte právo honosiť sa titulom škótskeho statkára – Laird.

Akonáhle vykonáte registráciu, bude Vám zaslaný oficiálny certifikát o vlastníctve pôdy vo výmere jednej štvorcovej stopy v Škótskom národnom parku a Osvedčenie o titule. Toto osvedčenie Vám umožňuje vstúpiť do „Lordského útočiska“.

Lordské útočisko
Organizácia South Angus sa stará o pôdu, ktorú pomenovala ako Lordské útočisko – táto prekrásna oblasť sa nachádza v Argyll. Túto oblasť sú všetci škótski statkári oprávnení navštíviť (samozrejme aj so svojím sprievodom). Lordské útočisko sa rozlieha na 10 akroch mierne zvažujúceho sa terénu v blízkosti jazera Loch Riddoch, ktoré je známe ako jedno z najkrajších škótskych jazier.
V „Lordském útočisku“ je možnosť rybárčenia, plavieb, turistiky a vodných športov. Táto oblasť sa môže pýšiť úplnou čistotou miestnych vodných zdrojov, čo je samozrejme obrovská výhoda aj pre všetkých rekreantov a milovníkov krásnej prírody. Pre získanie titulu je nutná jednoduchá emailová, alebo písomná registrácia, ktorej návod nájdete v priložených dokladoch.

Upozorňujeme, že všetky dokumenty sú v anglickom jazyku.

Spolu s darčekom obdržíte aj slovenský návod na vyplnenie registrácie.


Kategória : Najmodernejšie darčeky , Darčeky pre mužov , Darčeky k narodeninám , VÝPREDAJ ZĽAVY AŽ 80% , Luxusné darčeky ,

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.