Veľké povianočné zľavy až 75% práve odštartovali! 

Pobočky osobný odber

68x osobný odber v SR – Zasielkovna.sk

Radi by ste využili možnosť osobného prevzatia Vašej objednávky? Prajete si objednaný tovar prevziať bez fronty na pošte či je pre vás zložite čakať doma na kuriéra? Sme radi, že práve Vám môžeme ponúknuť novú službu Zasielkovna.sk.

Upozorňujeme, že odberné miesta sú prevádzkované spoločnosťou Zásilkovna, s. r. o. Nejde o predajne ani pobočky Xdarceky.sk. Tovar nie je možné na mieste vybrať ani vyskúšať. Odberné miesta slúžia iba na prevzatie vopred objednaného tovaru.

Načítanie zoznamu pobočiek pre osobný odber

Vyzdvihnutie zásielky Vaša zásielka bude na odbernom mieste Zasielkovna.sk pripravená do dvoch pracovných dní po odoslaní balíku z expedičného skladu. Expedíciu potvrdzujeme sms a emailom. O tom, že pre Vás je pripravená zásielka k osobnému odberu Vás Zasielkovna.sk informuje SMS správou a emailom. Zásielku nie je možné vyzdvihnúť skôr, než toto potvrdenie obdržíte. Následne beží štandartne 7dňová doba na vyzdvihnutie zásielky, samozrejme ide zjednať aj iný termín. V prípade, že je zásielka na dobierku, vydá ju Zasielkovna.sk na základe informácií o čísle objednávky a uhradení celej čiastky v hotovosti. V prípade, že zásielka bola uhradená predom, vyžaduje Zasielkovna.sk predloženie dokladu totožnosti, bez ktorého objednávka nebude vydaná.

Cena Osobný odber prostredníctvom služby Zasielkovna.sk je spoplatnená čiastkou 2,5 EUR za zásielku. Túto službu ide využiť bezplatne pri objednávke nad 100 EUR.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.