EXPEDUJEME IHNEĎ! doručenie do 2–3 dní – Bezpečný nákup, možnosť platby na dobierku    

Prečo u nás

Garance kvalitních služeb

Spoľahlivosť, kvalita produktov a rýchlosť dodania sú pre internetový obchod xdarceky.cz samozrejmosťou. Registrovaným zákazníkom pravidelne spríjemňujeme nákup zľavovými kupónmi. Všetkým zákazníkom navyše každodenne umožňujeme získať ďalšiu zľavu v rámci Šťastnej hodinky. Iste potešia aj darčeky ku každej objednávke.

Aby sme udržali vysoký štandard našich služieb, venujeme maximálnu pozornosť starostlivosti o zákazníkov. Naše zákaznícke centrum je neustále pripravené plniť vaše požiadavky a priania a zodpovedať každú vašu otázku. Či už potrebujete poradiť s voľbou vhodného spôsobu doručenia, alebo pomôcť s výberom toho najlepšieho parfumu, sme tu pre vás.

xdarceky.sk ako jediná internetová parfuméria na trhu ponúkajú možnosť využiť predĺženú lehotu pre vrátenie tovaru. Spotrebiteľ má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru podľa platného § 53, ods. 7 Občianskeho zákonníka. Aby sme vám dokázali vysokú úroveň našich služieb, radi vám poskytneme dokonca dvojnásobnú lehotu. Tovar kúpený na xdarceky.cz teda môžete vrátiť do 30 dní od prevzatia objednávky. Podmienkou je nerozbalený, nepoužitý, nepoškodený a kompletný tovar, ktorý je nutné doručiť v rámci lehoty do centrálneho skladu v Písku alebo do predajne v Prahe.

Overené zákazníkmi – Heureka.cz

Nezávislý portál Heureka.cz sa zameriava na hodnotenie kvality internetových obchodov. Posudzuje pomer kvalita / cena, úroveň poskytovaných služieb aj priebeh nákupu od objednania až po dodanie k Vašim dverám. xdarceky.sk sú držiteľmi prestížneho certifikátu „Overené zákazníkmi“, ktorý nám bol udelený na základe kladného hodnotenia tisícov overených zákazníkov.


Spotrebiteľský audit obchodných podmienok – osvedčenie SAOP

xdarceky.sk prešli auditom obchodných podmienok zo strany ZDRUŽENIA OBRANY SPOTREBITEĽOV ČR. Tento certifikát potvrdzuje našim zákazníkom istotu bezpečného nákupu a korektného prístupu za strany xdarceky.sk.

Členstvo v asociácii APEK

xdarceky.sk sú riadnym členom Asociácie pre elektronickú komerciu APEK, ktorej cieľom je združovať lídrami trhu v oblasti internetového obchodu, zabezpečiť kvalitu, bezpečnosť a rozvoj internetového nakupovania.Garancia kvalitného zabalenia

Aby sme zaistili Vašu maximálnu spokojnosť s kvalitou služieb i produkty z Xdarceky.sk, je pre nás kľúčový perfektný stav doručené zásielky. Využívame najmodernejšie technologické postupy pre zabezpečenie tovaru v zásielke proti poškodeniu počas prepravy. Dopravu Vašich balíčkov potom zverujeme výhradne najkvalitnejším prepravcom na slovenskom trhu. To je pre náš obchod aj pre Vás zárukou 100% stave Vášho tovaru po doručení. Ak by predsa nastala výnimočná situácia a produkt ste obdržali poškodený, neváhajte nás prosím kontaktovať na našej zákazníckej linke, spoločne sa dohodneme na najrýchlejšom možnom riešení.

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.